Територіальні органи міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в області

Станом на 10.05.2018 


з/п
Назва
Прізвище,
ім’я, по батькові
керівника
Службовий телефон
1.

Управління державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України (управління Держспецзв’язку) в області

АНДРЕЄВ
Ігор Леонідович

39-85-36

2.

Регіональний сервісний центр МВС України в області

АНДРУЩЕНКО
Володимир Михайлович
в.о. директора

66-47-97
65-16-10
65-16-40

3.

Черкаське регіональне управління водних ресурсів

БОВСУНОВСЬКИЙ
Олександр Миколайович

36-00-18

4.

Управління Служби безпеки України в області

БОЙКО
Олег Володимирович

39-85-68

5.

Головне управління Держпродспоживслужби в області

БОЙКО
Альона Федорівна

63-05-27

6.

Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області

ВЕЛЬКО
Тетяна Миколаївна

55-30-96

7.

Відділення Національної служби посередництва і примирення в області

ВЛАСЕНКО
Станіслав Григорович

33-45-74

8.

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у області

ГВОЗДЬ
Віктор Михайлович

66-69-71

9.

Представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Черкаській області

ГОРБАЧЕНКО
Надія Петрівна

37-31-81

10.

Сектор нагляду за учасниками ринку цінних паперів у Черкаській області

ГРИЦЕНКОВА
Ірина Миколаївна

35-92-03

11.

Служба автомобільних доріг у області

ДЕМИДЕНКО
Владислав Ігоревич

71-45-43

12.

Обласний центр зайнятості

ДЕНДЕМАРЧЕНКО
Григорій Григорович

63-94-44

13.

Обласне управління лісового та мисливського господарства

ДЗЮБЕНКО
Олександр Миколайович

37-03-75

14.

Представник Національного банку України в області

ЗАБУДСЬКИЙ
Сергій Анатолійович

36-04-00

15.

Головне управління Пенсійного фонду України в області

ЗІННИК
Світлана Миколаївна

33-64-66

16.

Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області

ЗАЛОГА
Ольга Володимирвна

36-07-32

17.

Управління Укртрансбезпеки у області

ЗАВГОРОДСЬКИЙ
Володимир Іванович

33-19-46

18.

Північна державна інспекція з ядерної та радіаційної безпеки

ЗОЛКОВЕР
Тетяна Онисимівна

(044)562-62-43

19.

Філія ПАТ "НСТУ" "Черкаська регіональна дирекція"

СТАРИНЕЦЬ
Євген Євгенович

36-03-86

20.

Сектор у Черкаській області територіального органу Держводагенства

КОВАЛЕНКО
Василь Григорович

63-75-46

21.

Головне управління ДФС у області

КРИШТОПА
Максим Валерійович

54-05-31

22.

Обласний військовий комісаріат

КУРБЕТ
Євгеній Олександрович

37-20-20

23.

Управління Держпраці у Черкаській області

ЛАЗАРЄВА
Олена Миколаївна

33-00-11

24.

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Черкаській області

ЛЕОНОВ
Олексій Павлович

36-04-36

25.

Головне управління Національної поліції  в області

ЛЮТИЙ
Валерій Васильович

37-22-46
39-31-22

26.

Державна служба з лікарських засобів  у Черкаській області

МЕХЛИК
Тетяна Михайлівна

66-38-95

27.

Головне управління Державної казначейської служби у області

НИКОПАНЕНКО
Сергій Миколайович

37-90-12

28.

Прокуратура Черкаської області

ОВЧАРЕНКО
Сергій Анатолійович

37-22-37

29.

Черкаська митниця ДФС

ПІКУЛЬ
Євген Валентинович
в.о. начальника

37-80-38

30.

Регіональне відділення Фонду державного майна України по області

ПЛАХА
Віктор Володимирович

37-51-10

31.

Державна екологічна інспекція у області

ПОЛІЩУК
Сергій Анатолійович

63-09-87

32.

Управління державної архітектурно-будівельної інспекції у області

ПОЛТАВЕЦЬ
Віталій Петрович

33-54-70

33.

Черкаський обласний центр з гідрометеорології

ПОСТРИГАНЬ
Віталій Станіславович

64-91-81

34.

Головне управління статистики у області

ПРИЙМАК
Валентина Павлівна

36-16-75

35.

Головне територіальне управління юстиції  у області

СВІРЕНЮК
Олександр Олександрович

37-35-50

36.

Інспекція Держенергонагляду у Черкаській області

СТРІЛЕЦЬ
Анатолій Олександрович

54-69-10
54-69-11(ф)

37.

Черкаське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів

ХОМЕНКО
Ольга Миколаївна

54-21-27

38.

Сектор Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг у Черкаській області

ЧЕРЕМИС
Анатолій Іванович

54-69-19
54-69-18

39.

Обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України

ЧЕМИЧ
Юлія Сергіївна

36-03-69

40.

Державне  підприємство "Черкаський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації"

ЧОРНОПИЩУК
Михайло Петрович

37-31-49

41.

Управління Державної міграційної служби в області

ШАПРАН
Іван Володимирович

54-09-60
54-13-23

42.

Обласне управління водних ресурсів

ШВЕДЕНКО
Микола Миколайович

63-77-98

43.

Федерація профспілок області

ШЕВЧЕНКО
Петро Васильович

36-04-34

44.

Сектор Державної регуляторної служби у області

ШУХТІНА
Олена Юріївна

45.

Міжрегіональне управління Нацдержслужби у м. Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях

ЯКУБЕНКО
Олександр Степанович

(044)425-55-99

БУСЛЯ
Оксана Валеріївна
по Черкаській області

36-85-14

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.