Територіальні органи міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в області

Станом на 06.05.2019 


з/п
Назва
Прізвище,
ім’я, по батькові
керівника
Службовий телефон
1.

Управління державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України (управління Держспецзв’язку) в області

АНДРЕЄВ
Ігор Леонідович

37-31-80

2.

Регіональний сервісний центр МВС України в області

АНДРУЩЕНКО
Володимир Михайлович

66-47-97
65-16-10
65-16-40

3.

Черкаське регіональне управління водних ресурсів

БОВСУНОВСЬКИЙ
Олександр Миколайович

36-00-18

4.

Головне управління Держпродспоживслужби в області

БОЙКО
Альона Федорівна

63-05-27

5.

Управління Служби безпеки України  в області

БОЙКО
Олег Володимирович

39-85-68

6.

Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області

ВЕЛЬКО
Тетяна Миколаївна

55-30-96

7.

Відділення Національної служби посередництва і примирення в області

ВЛАСЕНКО
Станіслав Григорович

45-01-48

8.

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у області

ГВОЗДЬ
Віктор Михайлович

66-69-71

9.

Представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у області

ГОРБАЧЕНКО
Надія Петрівна

45-73-80

10.

Сектор нагляду за учасниками ринку цінних паперів у області

ГРИЦЕНКОВА
Ірина Миколаївна

35-92-03

11.

Служба автомобільних доріг у області

ДЕМИДЕНКО
Владислав Ігоревич

71-45-43

12.

Обласний центр зайнятості

ДЕНДЕМАРЧЕНКО
Григорій Григорович

63-94-44

13.

Обласне управління лісового та мисливського господарства

ДЗЮБЕНКО
Олександр Миколайович

37-03-75

14.

Сектор у Черкаській області територіального органу Держводагенства

ЖУРАВЕЛЬ
Сергій Володимирович

63-77-98

15.

Управління Укртрансбезпеки у області

ЗАВГОРОДСЬКИЙ
Володимир Іванович

32-18-28

16.

Головне управління Держгеокадастру у області

ЗАЛОГА
Ольга Володимирівна

36-07-32

17.

Головне управління Пенсійного фонду України в області

ЗІННИК
Світлана Миколаївна

45-04-23

18.

Північна інспекція з ядерної та радіаційної безпеки

ЗОЛКОВЕР
Тетяна Онисимівна

(044)562-62-43

19.

Головне управління ДФС у області

КРИШТОПА
Максим Валерійович

54-05-31

20.

Обласний військовий комісаріат

КУРБЕТ
Євгеній Олександрович

37-20-20

21.

Управління Держпраці у області

ЛАЗАРЄВА
Олена Миколаївна

32-93-70

22.

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Черкаській області

ЛЕОНОВ
Олексій Павлович

36-04-36

23.

Головне управління Національної поліції в області

ЛЮТИЙ
Валерій Васильович

37-2246

24.

Державна інспекція з лікарських засобів  у області

МЕХЛИК
Тетяна Михайлівна

66-38-95

25.

Головне управління Державної казначейської служби у області

НИКОПАНЕНКО
Сергій Миколайович

37-90-12

26.

Прокуратура Черкаської області

ОВЧАРЕНКО
Сергій Анатолійович

37-22-37

27.

Державна екологічна інспекція центрального округу

ОСИПЕНКО
Вадим Георгійович

63-09-87

28.

Регіональне відділення Фонду державного майна України по області

ПЛАХА
Віктор Володимирович

37-26-60
37-51-10

29.

Управління державної архітектурно-будівельної інспекції у області

ПОЛТАВЕЦЬ
Віталій Петрович

32-23-09

30.

Черкаський обласний центр з гідрометеорології

ПОСТРИГАНЬ
Віталій Станіславович

64-91-81

31.

Головне управління статистики у області

ПРИЙМАК
Валентина Павлівна

36-16-75

32.

Головне територіальне управління юстиції  у області

СВІРЕНЮК
Олександр Олександрович

37-35-50

33.

Інспекція Держенергонагляду у Черкаській області

СТРІЛЕЦЬ
Анатолій Олександрович

54-69-10
54-69-11(ф)

34.

Черкаська митниця ДФС

ТОВТ
Михайло Йосипович

45-29-32

35.

Черкаське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів

ХОМЕНКО
Ольга Миколаївна

54-21-27

36.

Обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України

ЧЕМИЧ
Юлія Сергіївна

36-03-69

37.

Сектор Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг у Черкаській області

ЧЕРЕМИС
Анатолій Іванович

54-69-19
54-69-18

38.

Державне  підприємство "Черкаський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації"

ЧОРНОПИЩУК
Михайло Петрович

37-31-49

39.

Управління Державної міграційної служби в області

ШАПРАН
Іван Володимирович

63-19-83

40.

Обласне управління водних ресурсів

ШВЕДЕНКО
Микола Миколайович

63-18-13

41.

Федерація профспілок області

ШЕВЧЕНКО
Петро Васильович

36-04-34

42.

Сектор Державної регуляторної служби у області

ШУХТІНА
Олена Юріївна

097 353 08 36

43.

Міжрегіональне управління Нацдержслужби у м. Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях

ЯКУБЕНКО
Олександр Степанович

(044)425-55-99

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.