Тепер кожен громадянин може онлайн отримати всю інформацію про всі суб’єкти підприємницької діяльності, – Арсеній Яценюк про електронні сервіси Мін`юсту і відкритий ЄДРПО

«Тепер кожен громадянин України може отримати будь-яку інформацію про всі суб’єкти підприємницької діяльності, які зареєстровані в Україні. Не стояти в черзі, не платити хабарі, не чекати три тижні – а просто вдома на комп’ютері заповнити заявку, провести платіж і роздрукувати довідку», – сказав Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк на засіданні Кабінету Міністрів у середу, 8 квітня, під час презентації електронних сервісів Міністерства юстиції та відкритого Єдиного державного реєстру підприємств та організацій.

Така послуга, повідомив він, коштує 45 гривень, які нараховуються до Державного бюджету України.

Арсеній Яценюк наголосив на необхідності переведення роботи всіх органів виконавчої влади на систему електронного урядування, «спрощення надання послуг, відкриття реєстрів».

«Це фактично нові підходи в країні, де не стоять в чергах, не платять хабарі, а за простою електронною системою отримують довідку – яка не має печатки, але є таким самим юридично значимим документом, як і з десятками підписів і десятками печаток», – підкреслив Глава Уряду.

 

 

Електронні сервіси Міністерства юстиції України: http://new.minjust.gov.ua/ua/services

Автор статті