Талановиті патріоти з’їхалися на Черкащину

20150919_112543

Юнацький фестиваль патріотичної пісня «Героям слава!» відбувся в Золотоноші. Географія його учасників широка. Участь у фестивалі взяли дітлахи з різних областей України.

Співочий фестиваль проходив у два етапи. Напередодні був відбір. А вже в суботу лауреати та переможці фестивалю дали гала-концерт. Кращих із кращих відбирало журі на чолі із Заслуженим артистом України Анатолієм Гнатюком. Учасники фесту виконували патріотичні пісні. Дехто – авторські.

– Такі фестивалі вкотре доводять, наскільки наші діти талановиті, а їхньому патріотизму й дорослі можуть позаздрити, – говорить голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Приємно, що він відбувається саме в Золотоноші. Загалом ми позашкіллю приділяємо велику увагу. Я знаю, що в Золотоноші, приміром, невдовзі відкриють кілька унікальних гуртків. Міська влада цьому завжди сприяє. Символічно, що діти на фестивалі співають патріотичних пісень перед особливими глядачами. Тут, серед інших, і наші бійці.

20150919_114207

Гран-прі на фестивалі здобула киянка Анна-Марія Миронова. Дипломи та грошові премії отримали й інші переможці. Відзначили тут і лауреатів. Решту учасників фестивалю заохотили пам’ятними призами від спонсорів свята.

– Золотоноша славиться своїми талантами, – зауважує міський голова Віталій Войцехівський. – І приємно, що наші дітлахи – серед переможців фестивалю. Цей захід – перший до Дня міста. У середу ми вшановуватимемо наших ветеранів і воїнів. Цей День міста в нас буде патріотичним.

Фестиваль «Героям слава!» був ще й благодійним. Біля сцени встановили спеціальну скриньку. Зібрані кошти передадуть на лікування поранених АТОвців.

20150919_114552

Автор статті