Ситуацію з «Черкасиобленерго» вирішуватимуть на державному рівні

???????????????????????????????Питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати на ПАТ «Черкасиобленерго» потребує рішення на рівні Кабміну. Аби якнайшвидше врегулювати ситуацію на підприємстві, область уже звернулася до вищих виконавчих органів держави, наголосив перший заступник очільника області Віталій Коваль.

За його словами, нині вирішення питання із виплати заборгованої зарплатні вийшло за межі повноважень обласної адміністрації. Аналогічні проблеми із зарплатною заборгованістю виникли на підприємствах у Запорізькій, Рівненській та Харківській областях.

– На сьогодні підприємство не має жодного ресурсу у власному фонді заробітної плати, щоб погасити ту чималу заборгованість, яка виникла у нього перед власними працівниками, – зауважив у ході засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості при ОДА Віталій Коваль. – Така невтішна ситуація склалася ще з 2015 року. Зараз же її врегулювання вийшло за межі компетенції обласної влади. Відповідне рішення може ухвалити лише Кабінет Міністрів України спільно та іншими профільними органами. Ми вже звернулися до них з прохання розглянути ситуацію найближчим часом.

Нагадаємо, очільник Черкащини вчора під час селекторної наради звернувся Віце-прем’єр-міністра України Геннадія Зубка з проханням ініціювати проведення круглого столу за участі профільних міністерств і відомств для вирішення ситуації з ПАТ «Азот».

Автор статті