«Ситуація з «Азотом» на постійному контролі», – Ярослав Березань

???????????????????????????????Аби врегулювати ситуацію на найбільшому виробникові Черкащини ПАТ «Азот», обласна влада вживає всі можливі кроки на різних рівнях. На цьому під час вранішньої мирної акції працівників підприємства наголосив заступник голови облдержадміністрації Ярослав Березань.

За його словами, ще минулого тижня голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко з цим питанням звернувся до Віце-прем’єр-міністра Геннадія Зубка. Його вже розглянули під час наради в Кабінеті Міністрів України, були дані відповідні доручення ПАТ «Аграрний фонд» та іншим установам, які б мали втрутитися у ситуацію.

???????????????????????????????– Ми – на постійному зв’язку з Першим віце-прем’єром, який курує це питання, Степаном Кубівим, – наголосив Ярослав Березань. – Зараз на державному рівні напрацьовується попередній механізм, за яким аграрії зможуть отримати свої, вже оплачені, добрива, підприємство – працювати, а людям буде змога виплатити заробітну плату. Як будуть інші подробиці – відразу повідомлятимемо.

Автор статті