Систему електронного документообігу в ОДА удосконалять

IMG_6107Такий крок обумовлений необхідністю мінімізувати обіг паперових документів та скоротити час їх обробки, зокрема узгодження розпорядчої документації. На цьому наголосив перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Коваль у ході засідання робочої групи з упровадження системи електронного документообігу (СЕД) в ОДА.

– Оновлена система допоможе також пришвидшити процес підготовки відповідей на вхідні документи, – пояснив Віталій Володимирович, – зменшити кількість часу на узгодження нормативно-розпорядчих документів, листів, відповідей на звернення, особливо, якщо питання належить до компетенції декількох структурних підрозділів.

Під час засідання члени групи розглянули різні варіанти з удосконалення існуючої програми електронного документообігу. Один із них – СЕД, упроваджена протягом 2015 року в Адміністрації Президента України, що має на меті не лише підвищення ефективності роботи органів державної влади і місцевого самоврядування за рахунок автоматизації основних процесів діловодства, а й сприяння переходу органів влади на новий рівень взаємовідносин із населенням, за якого ставлення до громадянина як до клієнта дозволить гарантувати належну якість одержання державних послуг. Інший варіант – автоматизація діловодства на прикладній програмній платформі entryDOC, що призначена для автоматизації функцій ведення діловодства та забезпечує обробку документів протягом всього життєвого циклу – від створення проекту документу до його списання в архів.

Нині удосконалення системи електронного документообігу – на часі, і здійснюватиметься в рамках обласної програми інформатизації «Електронна Черкащина», затвердженої на 2016-2017 роки.

Автор статті