Синоптики спрогнозували, якою буде погода восени

387401611Як поінформував начальник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань, після жаркого та сухого літа 2017 цьогоріч очікуються ранні прояви осені. Так холодний циклон на початку вересня зумовив похолодання, а звичне «бабине літо» затримається на кілька тижнів й буде не таким сонячним та теплим, як зазвичай. Втім, похолодання триватиме не довго й за кілька тижнів на Черкащину знову повернеться гарна сонячна погода без дощів та сірого неба.

На зміну хмарному вересню прийде теплий та сонячний жовтень. Температура повітря підвищиться, і черкащани зможуть ще погрітись на сонечку та прогулятися гарним осіннім парком. Однак наприкінці місяця знову повернуться дощі та сильні вітри, а разом з ними й похолодання.

У листопаді погода буде холодною, з ранковими морозами та «колючими вітрами». До середини місяця прогнозується не лише різке похолодання, а й поява першого снігу, а згодом навіть хуртовини. На встановлення зимового режиму погоди можна розраховувати у середні багаторічні строки – 22 листопада.

Автор статті