Створення реєстру внутрішньо переміщених осіб дозволить визначити оптимальні шляхи їхньої підтримки

18272_10153121899024294_1922268082890154857_nСтворення реєстру внутрішньо переміщених осіб дозволить визначити оптимальні шляхи їхньої підтримки. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи засідання Уряду.

– Мінсоцполітики сьогодні внесе пропозиції про те, щоби ми створили реєстр внутрішньо переміщених осіб, що є дуже важливим питанням. Оскільки є облік, ми тоді розуміємо, скільки внутрішньо переміщених осіб, які потреби у цих людей, – заявив Володимир Гройсман, анонсуючи розгляд Кабінетом Міністрів питання про затвердження Порядку створення, ведення та доступу до відомостей Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб.

Використовуючи цей інструмент, при залученні донорської підтримки, об’єднання усіх ресурсів і можливостей міжнародних фондів, потрібно докласти усіх зусиль для того, щоби потурбуватися про інтеграцію підконтрольних Україні територій Донбасу, а також підтримку внутрішньо переміщених осіб, «які були змушені внаслідок російської агресії залишити свої будівлі, свій дім», наголосив Голова Уряду.

– У такі моменти маємо бути чутливими і турбуватися про тих, кому потрібна наша підтримка і допомога, – зауважив він.

За інформацією Урядового порталу

Автор статті