Створення нових рекреаційних зон – шлях до розвитку туризму, – Віталій Коваль про виділені в користування лісові ділянки

???????????????????????????????В обласній адміністрації розглянули матеріали щодо виділення лісових ділянок державної власності у довгострокове тимчасове користування. За результатами засідання комісії, 4 з них погодили. Зокрема, на Корсунщині та Золотоніщині.

Постійно діюча комісія працює в межах затвердженого розпорядження ОДА, що має відповідний порядок. Він, за словами першого заступника очільника області, голови комісії Віталія Коваля, і визначає механізм виділення в довгострокове тимчасове користування, без вилучення, лісових ділянок для використання в культурно-оздоровчих, рекреаційних, спортивних, туристичних та освітньо-виховних цілях, а також проведення науково-дослідних робіт.

– Минулого року ми затвердили 10 таких ділянок, вже цього – 4, – каже Віталій Володимирович. – Зауважу, виділення їх у довгострокове користування є додатковим джерелом наповнення місцевих бюджетів. Більше того, створення нових рекреаційних зон – це шлях до розвитку туризму в області, з іншого боку – до збереження довкілля через дотримання законодавчих норм щодо охорони лісів.

 

Автор статті