Студенти Уманського НУС – серед переможців Всеукраїнського фестивалю «Сила нації-2017»

31595312Студенти Уманського національного університету садівництва під керівництвом тренера-викладача кафедри фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін з ігрових видів спорту (баскетбол, футбол) Наталії Гребінюк 30 вересня взяли участь у фестивалі «Сила нації – 2017». Він відбувся у міському сквері ім. Т.Г.Шевченка міста Умані.

 

Спортивно-розважальний Всеукраїнський фестиваль в м. Умані відбувається за ініціативи та за розпорядженням міського голови і має на меті формування ціннісного ставлення юнацтва та молоді до власного здоров’я, сприяння популяризації здорового й активного способу життя.

Юнаки та дівчата Уманського НУС за результатами змагань завоювали переможні місця фестивалю. Так, ІІ призове місце здобули юнаки у змаганнях зі стрітболу 3х3 на одне кільце до 11 очок. А загалом збірна команда університету  в запеклій боротьбі виборола ІІ місце.

 

Дівчата завоювали І місце у змаганнях з кросфіту. Окрім того, студентка УНУС Анна Крайнова здобула перше місце, отримавши грошову винагороду.

За інформацією управління освіти і науки облдержадміністрації

Автор статті