Студенти УДПУ відчули переваги «подорожей без бар’єрів»

b2ap3_medium_1У  межах реалізації програми «Подорожуємо без бар’єрів» учасники ІІ студентського конкурсу проектів з інклюзивного туризму Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини отримали можливість відвідати живописний Буцький каньйон на річці Гірський Тікич. Про це інформують в управлінні освіти  і науки Черкаської ОДА.

Організатори екскурсійної подорожі прагнули на практиці реалізувати ідею інклюзивного туризму – створити умови для рекреації усіх учасників групи, зокрема студентів із обмеженими фізичними можливостями. Завдання було не з легких, враховуючи скелясту місцевість каньйону та відсутність будь-яких допоміжних архітектурних споруд. Однак завдяки професіоналізму екскурсовода та допомозі волонтерів мета була досягнута.b2ap3_medium_2

Всі учасники групи мали змогу ознайомились з історією селища Буки і таємницями каньйону, з містикою рукотворної гранітної споруди, що зовні нагадує всесвітньовідомий Стоунгендж.
Під час екскурсії студенти відкрили для себе цікавий світ природи Черкащини та відчули можливості подорожувати «без барʼєрів».

Автор статті