Студентський форум відбувся у Черкасах

27875509Представників студентського самоврядування усіх вищих навчальних закладів області об’єднав дводенний регіональний студентський форум, який днями провела Українська асоціація студентів спільно з Студентською радою при Черкаській ОДА. Він відбувся у Черкаському державномутехнологічному університеті, повідомляють в управлінні освіти і науки облдержадміністрації.

– Захід має на меті дати змогу студентам більше дізнатися про свої права та можливості, обговорити важливі на цей час питання та впровадити отримані тут знання у своїх навчальних закладах, – зазначила керівник секретаріату Української Асоціації Студентів (далі – УАС) Вікторія Сісецька.

Як повідомив голова правління Української асоціації студентів Сергій Пилипенко, наразі організація підтримує майже півтора мільйона студентів з усієї України. Студентські активи НВЗ, залучені до УАС, отримують знання, необхідні для ефективної співпраці з адміністрацією свого закладу, для реалізації своїх рішень.

–  На прикладі мого університету – а це ЧДТУ, можу зазначити – нам вдалося налагодити із нашою адміністрацією дуже тісний зв’язок, – констатував Сергій Пилипенко. – Ніколи не виникає жодних проблем, адміністрація університету до нас завжди відкрита.

У ході форуму відбувся діалог студентів з владою. На всі хвилюючі студентів запитання вичерпну відповідь дав начальник управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації Валерій Данилевський.

– Ваша громадська організація є потужним сегментом громадянського суспільства і здійснює досить вагомий вплив на органи влади. Дуже важливо, що студенти активно переймаються громадським життям нашої держави, сьогоденням вищих навчальних закладів. Те, що ви робите сьогодні, обов’язково відобразиться у подальшому вашому житті, тож я бажаю вам успіхів на цьому шляху, – зазначив Валерій Вікторович.

Присутня на форумі заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та облдержадміністрації Олександра Пахуріна повідомила присутнім про різноманітні проекти та можливості використовувати кошти обласного бюджету на втілення цікавих та важливих ідей студентства.

Протягом двох насичених днів форуму, студентство змогло обговорити хвилюючі питання, дізнатися багато нового (зокрема – про стипендіальне забезпечення та імплементацію Закону України «Про вищу освіту»), поспілкуватися у відкритому діалозі із адміністрацією ВНЗ, взяти участь у різноманітних тренінгах (PR та медіа, проектний менеджмент, тощо).

Автор статті