Студентка УДПУ стала учасником першої в історії нашої держави програми «Навчай для України»

fb-fallbackСтудентка 4 курсу факультету української філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Дар’я Крайнова успішно пройшла останній відбірковий етап національного проекту «Навчай для України». Вона стала однією з 40 учасників, обраних з-понад трьохсот кандидатів.

За словами Дар’ї, відбір учасників проходив у три етапи. Перший –анкета, що розкриває кандидата як особистість, висвітлює наукові та громадські досягнення, визначає рівень мотивації. Другий –особисте скайп-інтерв’ю, яке тривало майже годину. Третій, найбільш довготривалий та цікавий етап – письмовий тест на визначення рівня володінням фаховим предметом (уманчанка обрала англійську мову).

Розповідаючи про відбірковий етап, студентка УДПУ зазначила: «Мене одразу попередили, що буде нелегко! Але труднощі — не те, що могло б мене зупинити». Найприємнішим моментом тривалого відбору, ділиться Дар’я, було знайомство із професіоналами своєї справи з різних куточків України.

TFALL_Twitter_400x400Зазначимо, що програма «Навчай для України» має на меті залучення найкращих випускників та молодих спеціалістів до викладання в школах з метою розвитку їхнього лідерського потенціалу для розширення освітніх можливостей в житті дітей сьогодні та здійснення системних змін в країні завтра.

Цьогоріч Україна стала 41-ою країною у світі і 17-ою в Європі, що приєдналася до проекту Teach For All.

Планується, що випускники програми сформують спільноту, що стане рушійною силою системних змін як в освіті, так і в інших сферах.

За інформацією Управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації

Автор статті