Стратегічна комісія на найвищому рівні має відображати інтенсивність українсько-канадського партнерства, – Президент

6074bc16235492b35ccf2cd6a267a83e_1506110278_extra_largeПартнерство України та Канади спирається на міцні основи конкретних та взаємовигідних результатів. А Угода про вільну торгівлю між нашими країнами відкриває новий етап в торгово-економічному співробітництві. Про це заявив Президент Петро Порошенко під час зустрічі з представниками ЗМІ за підсумками переговорів з Прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо, йдеться у повідомлення офіційного інтернет-представництва Глави держави.

– Я радий, що наше партнерство спирається на міцні основи конкретних та взаємовигідних результатів. Сьогоднішня зустріч підтверджує це, – зазначив Петро Порошенко.

Глава Української держави наголосив, що під час зустрічі з Прем’єр-міністром Канади відбулась  продуктивна дискусія з широкого кола питань, де Україна та Канада співпрацюють як справді особливі партнери.

– Я сказав Прем’єр-міністру на самому початку нашої зустрічі, що немає механізму, який відображає інтенсивність нашого партнерства та його стратегічний характер. Тому я запропонував створити Стратегічну комісію на найвищому рівні, – повідомив Президент та висловив сподівання, що канадська сторона візьме цю пропозицію до уваги.

За словами Петра Порошенка, у цьому році відзначалися дуже значні досягнення, які зближують наші країни. Він нагадав, що минулого місяця набула чинності Угода про вільну торгівлю між Канадою та Україною.

– Угода відкриває нову главу в нашому торгово-економічному співробітництві. Але також це відкриває двері для нашого бізнесу, – наголосив Президент.

Глава Української держави повідомив, що в ході його робочого візиту до Канади заплановано зустріч з канадським бізнесом, під час якої він зосереджуватиметься на дуже багатообіцяючих перспективах України.

Петро Порошенко подякував Прем’єр-міністру Трюдо за гостинність та зауважив, що цьогоріч виповнюються 25 років з дня встановлення дипломатичних відносин між нашими країнами.

Він також зазначив, що Україна пишається тим, що може розділити з канадським народом чудову дату – 150-річчя заснування Канади. «З цієї нагоди я хотів би побажати людям Канади миру та процвітання, а також успіхів канадському керівництву в забезпеченні ще більшого процвітання та безпеки цієї великої країни», – сказав Петро Порошенко.

Автор статті