Стелу на честь Героїв Небесної Сотні та загиблих бійців АТО відкрили на Кам’янщині

14608832_1685399138442695_6088949627672588412_oНа території Михайлівської сільської ради, що на Кам`янщині, зібралося більше 100 михайлівчан з нагоди відкриття меморіальної стели, встановленої на честь Героїв Небесної Сотні та загиблих учасників антитерористичної операції на Сході України. Про це повідомляють в управління культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації.

Ініціював встановлення меморіальної стели житель села Михайлівка, депутат сільської ради. Він же й провів збір коштів на її встановлення. На його пропозицію відгукнулися всі жителі села, керівники та працівники районних установ, приватні підприємці, сільськогосподарські підприємства, фермерські господарства, які надали посильну грошову допомогу.

Вшанували Героїв Небесної Сотні і всіх українців, які загинули в зоні АТО, які віддали життя за самостійність, цілісність і незалежність України хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіальної стели. Отець Олександр настоятель Михайлівської православної церкви Київського патріархату провів обряд освячення меморіальної стели.

На урочистих заходах перед жителями села виступив Михайлівський сільський голова Василь Максименко, який побажав всім мирного неба та закінчення бойових дій на Сході України, щоб самопожертва наших Героїв не стала даремною. Долучилися до побажань й представника районної влади та громадськості села.

Автор статті