Стартував конкурс на здобуття премії імені Шолом-Алейхема у 2018 році

шолом-алейхемВ Україні розпочався конкурс на здобуття премії імені Шолом-Алейхема. Вона присуджується щороку у березні на конкурсних засадах письменникам, перекладачам, сценаристам, драматургам, які є громадянами України. Щороку присуджується лише одна Премія у розмірі 20 тисяч гривень, інформує Міністерство культури України.

Премія присуджується за кращі літературно-мистецькі твори, які популяризують духовно-культурні надбання українського та єврейського народів, сприяють поширенню позитивного іміджу України в світі. На її здобуття висуваються нові оригінальні твори авторів або колективу авторів, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше ніж за місяць до їх висунення на здобуття Премії. Твори, які вже були відзначені іншими преміями або державними нагородами, не можуть претендувати на здобуття Премії.

Пропозиції на здобуття Премії подаються до Мінкультури творчими спілками та асоціаціями, літературно-мистецькими об’єднаннями, національно-просвітницькими товариствами, редакціями періодичних видань, видавництвами, громадськими організаціями та окремими авторами до 01 листопада 2017 року Міністерству культури України (вул. І. Франка, 19, м. Київ, 01601, відділ мовної політики управління з питань мовної політики та літератури).

Контактні дані: 044-279-37-40, serbina@mincult.gov.ua, Сербіна Єлизавета Андріївна.

 

Положення про премію імені Шолом-Алейхема можна переглянути за посиланням: http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z1070-17

Автор статті