Стан дотримання бюджетного законодавства вивчали в районах спільно з фахівцями обласного Департаменту фінансів

75540045_2494589553972859_8504366362288717824_oСтан дотримання бюджетного законодавства у Жашківській, Соколівській, Бузівській, Буцькій та Іваньківській об’єднаних територіальних громадах вивчали 4-8 листопада фахівці Департаменту фінансів облдержадміністрації. Упродовж кількох днів вони також надавали необхідну методологічну допомогу тутешнім спеціалістам.

Крім того, спільно з головами об’єднаних територіальних громад, відповідними структурними підрозділами органів місцевого самоврядування розглядалися питання управління місцевим бюджетом, стан економічної ефективності використання земельних та воднихресурсів громад, інших джерел наповнення місцевих бюджетів, правильності складання та виконання документів, що застосовуються в бюджетному процесі.

За даними зібраного матеріалу, спеціалістами Департаменту проводиться аналіз резервів надходження коштів по кожній зазначеній громаді, у тому числі за умови своєчасного укладення додаткових угод за збільшеними ставками орендної плати за землю, стан ефективності використання бюджетних коштів.

Автор статті