Спрощену систему оподаткування бізнесу та бюджетну децентралізацію на 2016 рік вдалося відстояти

31423Про це повідомив Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман під час обговорення робочою групою з доопрацювання проекту державного бюджету на 2016 рік.

– Ми відстояли фінансову децентралізацію. Це буде означати, що місцеві бюджети будуть мати ту ж саму систему, як в 2015 році, що є надзвичайно позитивним кроком. І жодних питань щодо «відкату» системи децентралізації не відбудеться у цьому бюджеті, – наголосив Голова Парламенту.

Як повідомляють на офіційному сайті Верхавної Ради України, серед інших рішень, угоджених робочою групою, – зменшення єдиного соціального внеску, податку на заробітну плату, до 22%. Окрім того, робоча група домовилася про збереження спрощеної системи оподаткування для малого і середнього бізнесу.

Володимир Гройсман нагадав, що робоча група була утворена після презентації бюджету на засіданні Парламенту 18 грудня у складі Прем’єр-міністра України, Міністра фінансів, керівництва та представників усіх фракцій і груп Парламенту, а також представників Комітетів Верховної Ради з питань бюджету та податкової та митної політики, та працювала протягом усіх днів з моменту створення.

Автор статті