Спостережна комісія навідалась до Уманської виправної колонії

???????????????????????????????Днями відбулось чергове засідання спостережної комісії  обласної державної адміністрації. Члени комісії обговорили результати моніторингового візиту робочої групи на чолі із заступником голови комісії  – директором Департаменту соціального захисту населення Черкаської обласної державної адміністрації Русланом Чикалом до  Уманської  виправної колонії управління ДПтСУ в Черкаськiй областi  № 129.

Основним завданням спостережної комісії є сприяння  органам і установам  виконання покарань у виправленні та ресоціалізації засуджених та створення належних умов для їх утримання. А тому  перевірка мала на меті вивчення стану матеріально-побутового, медико-санітарного забезпечення ув’язнених та засуджених, умов їх праці, навчання та стану організації соціально-виховної роботи.

???????????????????????????????На час перевірки в  установі  перебувало 268 засуджених, в тому числі 27 –  на дільниці соціальної реабілітації. У ході перевірки члени комісії ознайомилися з умовами утримання ув’язнених та матеріально-побутовим станом приміщень, в яких вони перебувають. Одразу після візиту члени спостережної комісії за «круглим столом» обговорили напрацювання та проблемні питання ресоціалізації засуджених. Заступник голови спостережної комісії Руслан Чикало відзначив ефективну співпрацю керівництва колонії з соціальними службами та громадськими організаціями. Члени робочої групи відмітили низку позитивних факторів, серед яких доступ до глобальної мережі Інтернет та телефонного зв’язку,  наявність добре обладнаної  медичної частини, зокрема сучасного стоматологічного кабінету, постійна психологічна підтримка ув’язнених тощо. На території колонії обладнана церква та молитовні кімнати для віруючих.

За інформацією Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації

 

Автор статті