«Спортивне сузір’я»: В області визначили найліпших у спортивній галузі

???????????????????????????????

Героїв 2016 спортивного року відзначили на обласному святі. «Спортивне сузір’я Черкащини» об’єднало атлетів, їхніх тренерів, ветеранів спорту, які досягли визначних висот у різних видах спорту, журналістів та представників спортивних федерацій.

??????????????????????????????? IMG_3822 ???????????????????????????????Вже традиційно організовує і проводить це свято управління у справах сім‘ї, молоді та спорту ОДА спільно з відділенням НОК України і Черкаській області та обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». За словами начальника профільного управління Максима Зеленського, «Спортивне сузір’я» – гарна нагода розповісти на загал про визначні здобутки області у спортивній галузі.

– Сьогодні відзначаємо не тільки спортсменів, а й тих людей, хто своєю працею наближає ці перемоги: тренерів, адміністраторів, управлінців, федерації, спонсорів та журналістів, – говорить Максим Зеленський. – Саме вони є справжнім сузір’ям спорту Черкащини. Кожного рокуми намагаємося зробити це свято повнішим та цікавішим, показати все те спортивне різноманіття, яким багата наша область. Звісно, всі наші спортсмени кращі. Наша ж мета комісійно, шляхом обговорення, визначити найкращих.

??????????????????????????????????????????????????????????????пп IMG_38432016 рік став переможним для області. «Срібло» Сергія Куліша, «золото» Василя Ковальчука та Богдана Кулинича, «бронза» Романа Данилюка – це ті здобутки, якими сьогодні пишається на тільки Черкащина, а й уся Україна, наголосив заступник очільника області Костянтин Омаргалієв.

– Вперше за останні 16 років Черкащина здобула медаль на Олімпійських іграх та за її результатами увійшла до п’ятірки кращих, – зазначає Костянтин Сапартаєвич. – За останні два роки наша область піднялася на два щаблі за рейтингом профільного Міністерства з олімпійських та не олімпійських видів спорту і нині посідає четверте місце у своїй групі. Цього ж року дві ДЮСШ Черкащини претендують на вхід до десятки кращих в Україні за результатами виступів спортсменів на змаганнях національного та міжнародного рівнів. І це лише кілька наших спільних здобутків.

IMG_3849 IMG_3865Він додав, що цього року обласна влада має чимало амбітних планів з поліпшення спортивної інфраструктури. Аби спортсмени мали гідні умови для проведення навчально-тренувальних занять.

Цьогоріч переможців визначали у 18 номінаціях. Пропонуємо вам ознайомитися з повним переліком найяскравіших представників спортивного сузір’я області:

– кращий спортсмен з олімпійських видів спорту – Сергій Куліш;
– краща спортсменка з олімпійських видів спорту – Наталія Золотухіна;
– кращий спортсмен з неолімпійських видів спорту – Олександр Науменко;
– краща спортсменка з неолімпійських видів спорту – Юлія Шкарупа;
– кращий тренер з олімпійських видів спорту – Віктор Нагній;
– кращий тренер з неолімпійських видів спорту – Антоніна Оробець;
– «Сильні духом» (кращий спортсмен з фізичними вадами) – Василь Ковальчук;
– кращий тренер «Сильних духом» – Валерій Масляков;
– кращий спортсмен-ветеран – Олександр Сударик;
– краща команда з ігрових видів спорту – Збірна команда Черкаської області;
– краща федерація – Федерація легкої атлетики Черкаської області;
– краща федерація з ігрових видів спорту – Федерація футболу Черкаської області та Федерація хокею на траві Черкаської області;
– меценат спорту – Володимир Лашкул;
– кращий засіб масової інформації у номінації «Спорт»:
– серед телерадіокомпаній – ТРК «Рось»,
– серед друкованих видань – Черкаська обласна газета «Нова Доба»;
– «Молоде обдарування серед дівчат» – Валерія Ярмоленко;
– «Молоде обдарування серед юнаків» – Олександр Савенко;
– Кращий центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» – Уманський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

 

 

Автор статті