Спортсмени Черкащини здобули нагороди чемпіонату України з велоспорту

velo-678x38130 серпня – 2 вересня 2018 року в с. Поляниця (Івано-Франківська обл.) відбулись змагання командного чемпіонату України в індивідуальній гонці на час, індивідуальних групових гонках (чоловіки, жінки, молодь до 23-х, юніори, юніорки).

За нагороди чемпіонату змагались спортсмени десяти команд: команда ОКІП 1, команда МІХ 1, команда Миколаївської обл., команда Київської обл., команда Тернопільської обл., команда МІХ 2, команда ОКІП 2, команда Черкаської обл., команда Хмельницької обл. 1 та команда Хмельницької обл. 2.

Черкащину представляло семеро спортсменів: Віталій Новаковський, Ростислав Царан, Андрій Підкуйко, Данило Охмак, Денис Кобильник, Мар’ян Маслій та Андрій Романов.

За загальнокомандними результатами у індивідуальній гонці на час (чоловіки до 23-х років) та індивідуальній груповій гонці (6х27) 162 км команда спортсменів Черкаської області у складі Віталія Новаковського, Ростислава Царана та Андрія Підкуйко здобули “бронзові” медалі. У особистому заліку Ростислав Царан посів другу сходинку п’єдисталу пошани.

Підготували спортсменів до змагань тренери: Степаненко В. В., Єрмаков О. Д. Про це інформує інтернет-видання “Чемпіон”

Автор статті