Спецкомісія вивчила, як на економіку вплине новобуд підприємства «Перемога Нова»

Будівництво комплексу з утримання батьківського поголів’я птиці ДП «Перемога Нова» матиме здебільшого позитивний вплив на соціальний і економічний розвиток сіл Яснозір’я та Мошни, а також Черкаського району й області в цілому. Такий висновок фахової комісії. Упродовж квітня вона вивчала соціальні та економічні аспекти новобуду.

У складі комісії, окрім фахівців структурних підрозділів Черкаської ОДА, профільних інспекцій і служб, є також представники підприємства «Перемога Нова» та громад сіл Яснозір’я і Мошен. Очолює її заступник обласного очільника В’ячеслав Горобець.

– Цей звіт – це жодним чином не рішення будувати цей комплекс чи ні, – наголошує директор департаменту економічного розвитку та торгівлі Черкаської ОДА Роман Карманнік. – Це лише вивчення його доцільності. Тепер жителі зможуть прочитати наш звіт і зробити власні висновки на основі достовірної інформації, а не міфів. Тобто наша єдина мета – проінформувати людей про це будівництво об’єктивно.

Свій висновок щодо будівництва комплексу з утримання батьківського поголів’я птиці ДП «Перемога Нова» має невдовзі надати ще одна комісія. Вона вивчає його екологічні аспекти.

 

ДОДАТОК: Звіт комісії

 

Автор статті