Спеціальні дорожні знаки – для безпечного проїзду взимку

IMG_2840

Служба автомобільних доріг області спільно з ДП «Черкаський облавтодор» встановлює спеціальні дорожні знаки для безпечного проїзду автомобільними дорогами загального користування Черкащини в зимовий період та для попередження заторів у русі на складних підйомах і спусках. Це, зокрема, такі знаки: 4.19 «Рух із застосуванням ланцюгів проти ковзання» і табл. 7.12 «Ожеледиця», що обумовлюють необхідність обладнання автомобілів додатковими протиковзальними засобами при сильних снігопадах та ожеледиці.

Загалом планується встановити 132 таких дорожніх знаки. На сьогодні їх вже встановлено на ділянках доріг Н-08 (Бориспіль – Дніпропетровськ – Запоріжжя (через Кременчук) км 118і Н-16 (Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань) км 4.

У разі потрапляння у затор під час ускладнення погодних умов, пов’язаних із сильними опадами у вигляді снігу, водії можуть звернутися за допомогою до: Державної служби України з надзвичайних ситуацій за телефоном 101 (цілодобово), диспетчер САД у Черкаській області за телефоном: (0472) 71-45-34 (цілодобово).

 

За інформацією Служби автомобільних доріг у Черкаській області

Автор статті