Спеціальна Skype-конференція для підприємців Христинівського, Монастирищенського та Жашківського районів!

skypeГУ ДФС у Черкаській області проводить 29 липня 2015 року skypе – зв’язок з підприємцями Христинівського, Монастирищенського та Жашківського районів області.

    Тема – новації законодавства для підприємців (повідомлення органам ДФС про прийняття працівника на роботу; особливості продажу пива і інших алкогольних напоїв; застосування РРО).

Спікери – начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Черкаській області Дмитро Анголюк; начальник відділу адміністрування доходів і зборів з фізичних осіб та майнових податків Віталій Лушников; начальник відділу контролю за проведенням розрахункових операцій та проведення фактичних перевірок Оксана Гришко.

Skype-зв’язок із студіями у місцевих центрах обслуговування платників розпочнеться о 10-00 год.

З питань участі у Skype-конференції підприємцям та громадським організаціям Христинівського, Монастирищенського та Жашківського районів необхідно звертатися до місцевих державних податкових інспекцій.

Головне управління ДФС у Черкаській області активно  використовує новітні технології у роз’яснювальній роботі серед платників. У червні-липні п.р. відбулись  skypе – конференції з підприємцями Черкас, Золотоноші, Умані, Сміли, Шполи, Звенигородки, Лисянки, Катеринополя, Ватутіне, Корсунь-Шевченківського, Канева та Гродища. 16 липня відбувся вебінар з детального  висвітлення новацій в оподаткуванні.  Матеріали заходів, у т.ч. питання учасників та відповіді фахівців ГУ ДФС в області можна переглянути на суб-сайті головного управління ck.sfs.gov.ua.

 

За інформацією Головного управління ДФС у Черкаській області

Автор статті