Спеціалістів з агротуризму, сільського та лісового господарства запрошують на навчання  в Ізраїль 

1_20170802_151133Посольство Держави Ізраїль повідомляє про оголошення конкурсу на отримання стипендій MASHAV для навчання за програмами професійної підготовки в Ізраїлі.

Навчання буде проходити за наступними напрямками:

– політика і стратегії розвитку господарства в посушливих і напівпосушливих регіонах;
– розвиток лісового господарства та лісове планування;
– екосистеми та відновлення біологічного різноманіття;
– сталий розвиток сучасного високотехнологічного сільського господарства в посушливих регіонах, екологічний туризм в посушливих зонах та інше.

Навчання проходитиме з 29 жовтня по 17 листопада 2017 року в м. Кібуці Шфаїм, Ізраїль.

Також учасники курсу отримають унікальну можливість відвідати VI Міжнародну конференцію «Drylands, Deserts and Desertification 2017».

Стипендії для навчання в Ізраїлі надаються на конкурсній основі та повністю покривають витрати на проживання, харчування та навчання протягом курсу.

Транспортні витрати не покриваються.

Пакет супроводжуючих документів та аплікаційну форму необхідно відправити у вигляді сканкопії на адресу mashav@kiev.mfa.gov.il в термін до 15.09.2017

Ознайомитись з правилами участі у конкурсі та переліком необхідних документів можна на сайті Посольства Ізраїлю http://bit.ly/2syY05b

Довідково:

MASHAV – це Ізраїльське агентство міжнародного співробітництва в галузі розвитку. Мета його діяльності – надання країнам, що розвиваються, кращих досягнень Ізраїлю в галузі розробок і планування. Держава Ізраїль як повноправний член міжнародного співтовариства робить свій внесок в боротьбу з бідністю і в зусилля різних країн світу, спрямовані на забезпечення сталого розвитку.

MASHAV як представник Держави Ізраїль та її громадян концентрує свої зусилля на збідьшенні потенціалу та поширення успішного досвіду країни та прагне допомогти урядам, громадам і жителям різних країн змінити життя на краще.

За інформацією Управління агропромислового розвитку Черкаської ОДА

Автор статті