Создание улицы имени Кузьмы Скрябина в городе Черкассы

Підтримати (голосів зібрано 1,381 )
Loading...Loading...

Автор: Першин Вячеслав Сергеевич

Создание улицы имени Кузьмы Скрябина в городе Черкассы

 

Опрацювання:

Враховуючи норми Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (ст.37), головою облдержадміністрації Ткаченком Ю.О. дано відповідну пропозицію Черкаській міській раді від 19.01.2016 № 299/01/01-32.

21.01.2016 відбулося засідання комісії з питань найменування вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, скверів, мостів, інших споруд, розташованих на території міста Черкаси, під час якого було розглянуто питання перейменування провулку Воровського на вулицю Кузьми Скрябіна.

Зазначена пропозиція, разом з іншими, була розглянута під час Громадського обговорення 26.01.2016 «Щодо перейменування об’єктів топоніміки міста Черкаси».

Сформований перелік пропозицій направлено міському голові для прийняття рішення про перейменування об’єктів топоніміки міста Черкаси.

Відповідно до розпорядження Черкаського міського голови Бондаренка А.В. від 22.02.2016 № 29-р, оприлюдненого у засобах масової інформації, мережі Інтернет, провулок Воровського перейменовано на вулицю Раїси Кириченко, знаменитої української співачки, Героя України, Члена Комітету Національних премії України ім. Т. Шевченка, солістки Черкаського народного хору в 1968-1983 роках, Черкаської філармонії у 1983-1985 роках.

 

Додатково: У відповідності до вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки» подальше перейменування об’єктів топоніміки населених пунктів, назви яких містять у собі символіку комуністичного тоталітарного режиму, здійснюється розпорядженням голови відповідної облдержадміністрації (або особи, яка відповідно до законодавства здійснює його повноваження) у термін до 21.05.2016.

Пропозиція щодо найменування (перейменування) однієї з вулиць обласного центру буде розглянуто в облдержадміністрації із залученням представників місцевої влади, істориків, інших фахівців, засобів масової інформації та громадськості.

 

Автор статті