Сьогодні у роботі вечірнього пропускного «вікна» можливі часові зміщення

image-ecc14d32b151819fb1ae5862787b2944cfc5ad305ae38f45f566b73b0ffd68e2-VНа мосту через Дніпро тривають роботи з укладання асфальту на правому проїзді. Зважаючи на це, початок роботи вечірнього пропускного «вікна» може бути з часовими зміщеннями. Про це повідомив начальник управління транспорту, дорожнього господарства та оборонно-промислового комплексу облдержадміністрації Сергій Чубань.

Традиційно вечірнє «вікно» працює з 16 до 19 години. Втім сьогодні можливі перебої із запуском його роботи, якщо виконання асфальтоукладальних робіт затягнеться.

Нагадаємо, на об’єкті завершили встановлення всіх металевих оцинкованих воронок у водовідвідні труби для відведення опадів з проїжджої частини мосту. Уклали новий бордюрний камінь та деформаційні шви на правій стороні мосту. Також розібрано бордюрний камінь та завершено очищення тротуару від старого асфальтобетонного покриття з лівої сторони мосту. Водночас продовжуються роботи з піскоструменевого очищення металевих поверхонь ферми мосту від старої фарби та іржі. Проводиться ґрунтування металевих елементів прогонових будов ґрунтом, що наповнений цинком, для захисту від корозії.

Автор статті