Коштом державної субвенції минулого року 67 дітей-сиріт Черкащини отримають житло

За рахунок державній субвенції, спрямованої на область у 2019 році, 67 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування Черкащини мають змогу покращити житлові умови. Нині 48 дітей цієї категорії вже отримали власне житло. Ще 19-ом – придбають найближчим часом.

Загалом минулого року для області з державного бюджету виділили 25 млн грн субвенції на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа. Цього року область також отримала кошти для покращення житлових умов для дітей-сиріт. З державного бюджету Черкащині спрямували 22,7 мільйони гривень субвенції.

На сьогодні утворили обласну комісію, яка формуватиме пропозиції про розподіл субвенції у 2020 році. Розпорядником коштів є Департамент соціального захисту населення ОДА, який проводить збір та аналіз пропозицій місцевих комісій.