Смілянський лісгосп визнано «Підприємством високої екологічної культури»

53bbfe05eb87f9455d6e120d9e9565f9У Смілянському районі провели конкурс на кращий благоустрій підприємств, установ, організацій, сільських вулиць та садиб жителів району.

За підсумками огляду-конкурсу президія районної ради визначила переможців. Зокрема, у номінації з благоустрою підприємств, найкращим стало державне підприємство «Смілянське лісове господарство». Директору Юрію Сегеді було вручено почесну грамоту – «Підприємство високої екологічної культури».073fb2075bed8adc58735ab48d8e8dd0

На території лісгоспу завжди панує краса, що дарує комфорт, затишок і користь. Тут зростають різні види декоративних рослин, якіне тільки милують око, а й мають лікувальні властивості. За всією цією красою стоїть праця та постійна турбота керівництва й працівників лісгоспу. Щороку лісівники доповнюють свої володіння новими деревами, кущами та слідкують, щоб усе було до ладу.

Варто зазначити, що ДП «Смілянський лісгосп» є лідируючим підприємством в області за багатьма показниками. Тут на високому рівні здійснюють ведення лісового та мисливського господарства, постійно впроваджують новітні технології та, звісно ж, слідкують за покращенням благоустрою.

За інформацією обласного управління лісового та мисливського господарства

Автор статті