Смілянські рятувальники отримали новий пожежний автомобіль

61214767_2304448586475613_5015261907431456768_oСучасний пожежно-рятувальний автомобіль середнього класу на базі шасі MAN, що був придбаний за рахунок коштів державного бюджету, відсьогодні заступив на своє перше бойове чергування.

Ключі від автомобіля, який отримав прописку в 12-й державній пожежно-рятувальній частині, отримав начальник Олександр Бондаренко від заступника начальника Управління ДСНС України у Черкаській області з реагування на надзвичайні ситуації Олександра Горобця.

Спецмашину використовуватимуть для ліквідації пожеж та під час проведення рятувальних робіт в Смілянському районі. Автомобіль МАN відрізняється від існуючих пожежних автомобілів, які перебувають в бойовому розрахунку, насамперед більш комфортними умовами для особового складу. Перебуваючи в кабіні, рятувальники зможуть за потреби вдягнути захисні апарати, ще перебуваючи у дорозі, що дозволить заощадити час у ході бойового розгортання. Значним плюсом є також  потужніший насос та більша ємність цистерни. До того ж, автомобіль більш маневрений та економічний у використанні пального. Про це розповіла провідна інспекторка Смілянського РВ Управління ДСНС України у Черкаській області Ірина Лисенко.

За інформацією Смілянської міської ради

Автор статті