Смілі запропонували варіанти вирішення «опалювального» питання

22141199_525870907761025_3966935147302154351_n«Сміла-Енергоінвест» має у найкоротші терміни віднайти кошти та закупити необхідні ліміти на газ або ж міська влада шукатиме інше комунальне підприємство-надавача послуг з опалення. Такі варіанти врегулювання питання старту опалювального сезону озвучив заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Сергій Овчаренко.

Напрацьовували шляхи вирішення питання з опаленням для смілян у Києві. За ініціативи голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка тут відбулася нарада щодо критичної ситуації з імовірного зриву опалювального сезону в місті Сміла. Засідання провів перший заступник голови правління НАК «Нафтогаз» Сергій Перелома.

– Про можливий зрив опалювального сезону у Смілі та важливість вчасних закупівель лімітів на газ підприємствами-тепловиками ми неодноразово порушували під час підготовки до старту опалювального сезону на Черкащині, – говорить посадовець. – Два тижні тому ми з депутатами Смілянської міськради та очільником міста провели під протокол нараду. На ній ухвалили перелік заходів, які необхідні для вчасного запуску опалювального сезону у Смілі. Зокрема, йшлось про ухвалення для «Сміла-Енергоінвест» інвестиційної програми. Але підприємство усунулось від її погодження. Тож, по суті, за цей час вирішення питання із запуску опалення не зрушило з місця.

Якщо «Сміла-Енергоінвест» у найкоротші терміни не відшукає 25 млн грн на купівлю необхідних лімітів на газ, то Смілянська міська рада муситиме терміново шукати комунальне підприємство, замість приватного, яке б надавало цю послугу.

Автор статті