Служба зайнятості Черкащини укомплектовує фінансову установу кваліфікованими кадрами

фото (1)За роки співпраці з Філією-Черкаське обласне управління публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» службою зайнятості укомплектовано понад 50 вакансій. Банківська установа являється другою за розмірами активів та найбільшою за кількістю відділень серед усіх банків України, повідомляють в ОЦЗ.

Під час розмови з керівником Філії-Черкаського обласного управління ПАТ «Державний ощадний банк України» Тамарою Василенко директор Черкаського обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко повідомив, що тільки протягом 2016 року роботодавцем заявлено 67 вакансій, з яких 53 укомплектовано за сприянням служби зайнятості.

– Тобто на 80% ми забезпечили підприємство кваліфікованими кадрами за різними професіями такими як: касир в банку, контролер-касир, інкасатор, інкасатор-водій автотранспортних засобів, економіст, керуючий відділенням та інші, – наголосив Григорій Дендемерченко. – Завдяки тісній співпраці роботодавець поінформований про всі послуги служби зайнятості, тому він став постійним її користувачем.

Аналізуючи послуги служби зайнятості роботодавцям директор окремо зупинився на впровадженні в роботі служби зайнятості нових ефективних механізмів самопрезентації, як роботодавців так і пошукачів роботи, в режимі он-лайн – це використання відеорезюме та відеовакансій.

– Серед інновацій, які будуть впроваджені найближчим часом – це дистанційне навчання. Така форма роботи сприятиме підвищенню якості навчання, скороченню терміну його проведення та прискорення працевлаштування безробітних. Навчання буде проводиться на базі центрів професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, яких на сьогоднішній день в Україні налічується 11, – відзначив Григорій Дендемарченко.

Автор статті