Очільник області розповів, як вберегти дороги від руйнування

архів (1)Без вагових комплексів на автошляхах області всі ремонти зводитимуться нанівець. Про це сказав голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко на сесії обласної ради.

Дороги області, збудовані ще в минулі десятиліття, не розраховані на нинішній транспортний потік. А багатотонні вантажівки руйнують їх ущент. Більше того – зводять нанівець дорожні ремонти.

– Перевантажені фури давлять асфальт, – пояснює очільник області. – Відтак у ньому з’являються тріщини, і з часом маємо руйнування дорожнього покриття. Усі, думаю, бачили «колійність» на дорогах від багатотонників. Цієї весни Черкащина стала однією з перших областей, де на автошляхах запрацював ваговий контроль. Але нам потрібно ще щонайменше шість таких установок. Я нещодавно спілкувався з керівництвом «Укравтодору», нам їх обіцяють надати. Водночас укотре закликаю громадськість зі свого боку жорстко контролювати і якість ремонтів на автошляхах області.

архів (2) (1)Нагадаємо, два тижні тому на Черкащині відновлено роботу пересувного габаритно-вагового пункту. Тепер спеціальний майданчик розміщений на автодорозі міжнародного значення М-05 Київ – Одеса (ділянка км 210+450).