На футбольній карті Черкащини – оновлення

20151108_112424

Сучасний стадіон відкрили в неділю в Корсунь-Шевченківському. Його відбудували за ініціативи обласної й місцевої влади та Федерації футболу України.

Реконструювати стадіон «Колос» розпочали ще торік. Відтоді тут відремонтували адмінприміщення, душові кабіни й роздягальні. А футбольне поле віднині має якісне штучне покриття.

20151108_114853

– Кілька тижнів тому запрацював новий спортивний комплекс в Умані, – зауважує голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Триває будівництво футбольної школи в Білозір’ї. А сьогодні відкриваємо оновлений стадіон у Корсуні. Тобто ми крок за кроком доводимо на ділі, що здорова нація – це наш пріоритет. І це політика Президента України. Цей стадіон оновили коштом району та міста. Загалом понад мільйон гривень. Дякую депутатам відповідних рад за підтримку, а також керівництву міста й району. Окрім того, активно долучалися й місцеві підприємці. Особливо Петро Євич. Ігрове поле тут облаштували коштом УЄФА. І я дякую за сприяння президенту Федерації футболу України Андрієві Павелку.

20151108_115556

Оновлений стадіон відповідає вимогам УЄФА. Тут проводитимуть чемпіонати району й області, турніри ветеранів, міжрайонні дитячі турніри із футболу тощо.

– Ми відкриваємо другий стадіон в Україні за програмою «Хет-трик» Союзу Європейських футбольних асоціацій, – каже президент Федерації футболу України Андрій Павелко. – Вона дає змогу залучати інвестиційні кошти. І приємно, що один із цих стадіонів саме на Черкащині. Я бачу, що влада тут переймається питаннями спорту. Маємо ще багато планів. Сподіваюся, що в Корсуні тепер буде потужний осередок для розвитку професійного й аматорського футболу.

20151108_120029

Випробували нове футбольне поле легенди київського «Динамо». Разом із збірною району вони зіграли товариський матч. У результаті – нічия 2:2.