Голова Жашківської РДА відвідав воїнів на Сході України

Нещодавно наших земляків у зоні АТО відвідав голова Жашківської райдержадміністрації Сергій Бойко разом із волонтерами Василем та Галиною Якименками, Віктором Гоменюком та водієм Олександром Папаяніним. Група відвідала бійців на передовій у селах Комишуваха, Відродження, Красний Пахар, Миронівка, Новолуганське, Артема та містах Попасна, Артемівськ, Костянтинівка, Слов’янськ.

Очільник району поставив собі за мету особисто побачити умови проживання, несення служби, забезпечення воїнів із Жашківщини. Він поспілкувався з солдатами та керівництвом підрозділів, уважно вислухав потреби військових, розповів про умови виділення земельних ділянок учасникам АТО.

Звичайно, гості приїхали на позиції української армії не з порожніми руками, а привезли допомогу, зібрану за підтримки голови райдержадміністрації. Сергій Федорович вручив капітану Анатолію Стельмаху прилад нічного бачення, який придбали члени громадського формування «Жашківська Народна самооборона». А наші земляки з 30-ї окремої механізованої бригади отримали тактичні окуляри, прилад нічного бачення, спальники та наколінники від ради товаровиробників Жашківського району.

Також допомогу надали Жашківський РЕМ ПАТ «Черкасиобленерго», Жашківське управління з експлуатації газового господарства, районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), ПП Шепелько, спілка ветеранів МВС, члени громадської організації бджолярів. Кошти на пальне для доставки вантажу в зону АТО виділив ПАТ «Жашківський елеватор».

Проте найбільшим подарунком для бійців були гостинці від учнів та учителів шкіл, що виявили активність та патріотизм і передали військовикам малюнки, солодощі, теплі речі.

– Хочу подякувати волонтерам та всім жителям Жашківського району, які є небайдужими до ситуації, що склалася в країні. Наш обов’язок – допомагати, – зазначив по приїзді Сергій Бойко.