Довгобуд десятиліття таки завершать у Золотоноші

20150709_1006082015-07-09 20.31.20
Очисні споруди в Золотоноші мають запрацювати на повну вже у вересні. Інакше – всі задіяні відповідатимуть перед законом. На цьому під час сесії районної ради наголосив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. Її скликали, щоби розібратися в екологічних проблемах Золотоніщини.
Тутешні очисні споруди реконструюють ще із 2004 року. Відтоді в них вклали вже близько 32 млн грн. Натепер споруди працюють лише на 20%. А місцеві жителі й далі потерпають від екоклопоту. Вони скаржаться на постійний сморід і вкрай забруднену воду.
– Торік на реконструкцію споруд ми спрямували більше 3 млн грн, цьогоріч ще понад 8, 5 млн, – наголошує обласний керманич. – А люди так і не побачили результату. Усе має бути прозоро, з чітко визначеними відповідальними й термінами. А не один на одного зараз посадовці з підрядниками «переводять стрілки». При тому, що зі свого боку ми забезпечили все необхідне. Відтак якщо споруди не запрацюють на повну вже у вересні, то всі причетні до їхньої відбудови відповідатимуть по повній програмі. Досить шукати виправдання, треба показувати результат!
Нагадаємо, золотоніські очисні споруди звели біля хутора Гришківка ще в 1983 році. Вони мали приймати стоки з усього міста. Утім у 2002 році на очисних спорудах сталася значна аварія. Реконструкція триває й досі.
20150709_100703