Сільськогосподарське підприємство не сплатило до бюджету понад 3 мільйони гривень ПДВ

дфсУ рамках операції «Урожай-2015», спрямованої на забезпечення дотримання норм законодавства усіма підприємствами-аграріями області та створення рівних умов для роботи усіх сільгоспвиробників, фіскальної служби Черкащини виявили правопорушення в діяльності одного з підприємств Черкаської області, що займається оптовою торгівлею зерном, насінням і кормами для тварин. Про це інформують в ГУ ДФС області.

З метою ухилення від сплати податків, шляхом незаконного формування податкового кредиту і валових витрат підприємства, посадові особи сільськогосподарського підприємства відобразили в податковій та бухгалтерській звітності фінансово-господарські операції з придбання соняшникового шроту у підприємства з ознаками фіктивності. Розмір заниженого податкового зобов’язання з податку на додану вартість відповідно до висновку експертів склав понад З млн. гривень.

За фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ ДФС у Черкаській області відносно службових осіб сільськогосподарського підприємства розпочате кримінальне провадження за ст. 212 КК України. Зараз вживається комплекс заходів для відшкодування заподіяних державі збитків.

Автор статті