Шполянська районна лікарня скоро отримає вартісне медичне обладнання

fcoz-07_m

Перший в області рентген-флюорограф вартістю 1 млн 450 тис гривень уже через місяць запрацює в районній лікарні Шполи. Про це повідомив голова Шполянської райдержадміністрації Володимир Потапенко під час ефіру на обласному телеканалі.

Старе обладнання районної лікарні давно треба було замінити, але коштів, щоб закупити нові медичні апарати, не було.

– Старий флюорограф ще 1973 року випуску.Кожного року до лікарні зробити флюорографію чи рентген приходять до 25 тисяч осіб. Тож, зрозуміло, що у нас була гостра необхідність оновити обладнання. Ми з цим питанням звернулися до спонсорів, адже з обласного бюджету отримати кошти на ці потреби не було змоги, оскільки цьогоріч район вже отримав 1 млн 306 тис гривень на очисні споруди, – розповів Володимир Потапенко. – Відгукнувся керівник ТОВ «ЛНЗ» і член партії «Черкащани» Дмитро Кравченко, який буквально декілька днів тому перевели необхідні кошти.

Нове обладнання розпочне роботу через місяць. Воно здійснює у 2-3 рази менше опромінення на організм порівняно зі старим апаратом. Крім того, значно збільшиться швидкість прийому пацієнтів та покращиться якість отриманих зображень.

У майбутньому лікарню планують обладнати колоноскопом, за допомогою якого можна буде виявити різноманітні захворювання кишківника. Зараз же у лікарні тривають ремонтні роботи у внутрішніх приміщеннях та з утеплення вікон.

Автор статті