Шполянщина – приклад вдалої співпраці влади, бізнесу та громади, – очільник області

дорога с. ЛебединОб’єкти інфраструктури й надалі впорядковують на Шполянщині. У цьому під час робочої поїздки в район переконався голова Черкаської ОДА. Заодно Юрій Ткаченко проінспектував там перебіг дорожніх ремонтів.

Автошляхи по району ремонтують не лише бюджетним коштом. Долучаються і місцеві підприємці. Таке тут активно практикують з минулого року. І натепер у районі – одні із кращих доріг в області. Окрім того, тут і надалі приводять до ладу зупинки. А ще – реконструюють інші об’єкти інфраструктури.

шпола_буд_культури (1)– У районі є господар, і це видно, – зауважує голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Як видно й командну роботу. Налагоджена продуктивна співпраця між владою, зокрема й місцевим самоврядуванням, із підприємцями та громадою, є порозуміння. Разом відчувають відповідальність за територію, на якій живуть. І є результат. Ми сьогодні побували на багатьох об’єктах, зокрема соціальної інфраструктури, та пересвідчилися.

шпола_буд_культури (2)Серед іншого, Юрій Ткаченко взяв участь у відкритті оновленого Будинку культури в Лебедині. Його капітально відремонтували коштом місцевого бюджету. Триває реконструкція і районного Будинку культури, що у Шполі, а також тамтешньої площі Небесної сотні.

Автор статті