Школярів Сміли вчать обирати майбутню професію за новою методикою

???????????????????????????????Більше сотні випускників Смілянської загальноосвітньої школи №12 сьогодні обирали майбутню спеціальність за авторською методикою. Побував на тренінгу з такої професійної діагностики й заступник голови Черкаської ОДА. Ярослав Березань.

Проведення тренінгів з професійної діагностики для учнів та їхніх батьків у деяких навчальних закладах Сміли стало можливим завдяки ініціативі місцевих підприємців. Це вже другий навчальний заклад міста, де дітям допомагали визначитися з майбутньою спеціальністю.

??????????????????????????????? ???????????????????????????????Професійну діагностику за авторською методикою учням 9-11 класів проводить Вікторія Котова – психолог та тренер з особистісного й професійного росту. У подальших планах організаторів – проведення таких тренінгів і в інших школах міста.

??????????????????????????????? ??????????????????????????????????????????????????????????????– Підприємці Сміли допомагають випускникам шкіл визначитися з майбутньою професією, обрати те, чим діти прагнуть займатися у майбутньому, – говорить Ярослав Березань. – Так вже склалося, що у нас на ринку праці вистачає юристів чи економістів. Та не завжди випускники, обираючи фах, прагнуть реалізувати себе в ньому. Тож не дивно, що у них не має мотивації, аби досягти успіхів в обраній царині. Ініційовані волонтерами тренінги мають піти на користь не лише випускникам, а і їхнім батькам. Оскільки саме вони часто відіграють не останню роль у виборі професії їхньою дитиною.

Автор статті