Школярі відвідуватимуть військові частини

561d05b02de0f-armija-ukrajina-vijskova-chastyna-eac05Відвідування військових частин школярами старших класів дозволить  підвищити попит молоді до навчання у військових навчальних закладах, а відтак і їх національно-патріотичний дух. У цьому переконаний заступник обласного комісара Олег Захаренко. Під час засідання Центру АТО в обласній адміністрації він висловив думку про те, що незначна кількість молодих людей Черкащини вступають до такого роду академій чи інститутів.

– Насправді хлопці й дівчата мають наочно побачити військовий побут, техніку, спорядження. Це дасть їм змогу обирати, – зазначив Олег Анатолійович. – Маємо лише узгодити графіки відвідування школами Черкащини військових частин. Із цим може допомогти управління освіти і науки облдержадміністрації. Такі «Дні відкритих дверей» можна було б організовувати у шкільний час, що дозволить охопити більшу кількість школярів.

За результатами проведеного засідання Центру АТО, вирішено, що обласне управління освіти і науки та обласний військовий комісаріат за два тижні узгодять графіки та подальший план дій.

Автор статті