Школи та дитсадки звільнили від сплати податків на нерухомість та на землю

ДПIЗ початку вересня набрав чинності Закон України від 17.07.2015 р. «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо створення сприятливих умов для надання освітніх послуг дошкільними та загальноосвітніми навчальними закладами недержавної форми власності», згідно з яким виключені з об’єктів оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, будівлі дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів незалежно від форм власності та джерел фінансування, що використовуються для надання освітніх послуг.

Також школи та дитсадки звільнили від сплати земельного податку. Разом з цими освітніми закладами земельний податок відтепер не сплачуватимуть заклади культури, науки, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, фізичної культури та спорту, що повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів.

− Таким чином, починаючи з 1 вересня зазначені у Законі заклади не повинні нараховувати та сплачувати до місцевого бюджету податок на нерухомість та земельний податок, − зазначила заступник начальника ДПІ у м. Черкаси Анна Білик.

 

 

За інформацією прес-служби Державної податкової інспекції у м. Черкаси

Автор статті