“Ше. Fest” запрошує гостей

thumb_124409_event_show_contentНа малій батьківщині Великого Кобзаря, у селі Моринці на Звенигородщині, 12 – 13 серпня триватиме  четвертий всеукраїнський фестиваль Тараса Шевченка “Ше.Fest”.
Захід відбуватиметься за підтримки Міністерства молоді та спорту.”Принципова позиція Міністерства – підтримувати подібні проекти, які дають можливість відкривати Україну та українське, демонструвати молоді з різних регіонів країни і з-поза її меж те, якою є справжня Україна”, – наголосив під час прес-конференції, яка відбулась 8 серпня в «Укрінформі» заступник міністра молоді та спорту Олександр Ярема.За словами організатора та співзасновника фестивалю Юлії Капшученко-Шумейко, для глядачів удень і вночі працюватимуть 12 локацій. Зокрема, із головної музичної сцени фестивалю лунатимуть виступи сучасних українських гуртів, а на просвітницьку галявину завітають одразу два мегапопулярні українські письменники  – Василь Шкляр і Сашко Лірник. Театральна сцена запропонує глядачам перформанси та вистави, а в нічному кінозалі можна буде подивитися нові українські фільми “Спадок нації”, “Гніздо горлиці” та “Моя бабуся Фані Каплан”.

Для наймолодших учасників фестивалю створено “Дитячу галявину”.

Фестиваль благодійний – цього року збирають кошти на потреби родини загиблого бійця АТО, в якій зростає троє маленьких дітей.

За інформацією Департаменту культури та взаємодії з громадськістю облдержадміністрації

Автор статті