Сезон навчань для бізнесу Черкащини у 2020 році стартував

 

Департамент регіонального розвитку облдержадміністрації в партнерстві з Черкаською міською профспілковою організацією «Солідарність» та контролюючими органами, в рамках виконання Програми реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2018 – 2020 роки, розпочали проведення серії кущових семінарів для підприємців області на тему «Як проходити перевірки без штрафів?».

– В цьому році ми плануємо провести 12 навчальних семінарів для бізнесу, бо знаємо, що це потрібно малим і середнім підприємцям, які хочуть вести свій бізнес “по-білому”. Наше завдання допомагати бізнесу бути в курсі законодавчих змін та швидко адаптуватися до них, щоб вести свою справу чесно й правильно аби не потрапити під санкції. – каже Василь Стеценко, в.о. директора Департаменту регіонального розвитку ОДА.

Перший семінар провели 27 лютого в Черкасах. Понад 80 підприємців мали 4-х годинну дискусію з фахівцями контролюючих органів щодо проведення перевірок, змін законодавства та штрафних санкцій. Також в рамках семінару відбулася презентація державної програми фінансової підтримки для мікро- та малого бізнесу “Доступні кредити 5-7-9%”.

Окрім цього, заплановано провести ще 4 кущових семінари, які протягом березня-квітня пройдуть у Каневі (05.03.2020), Смілі (19.03.2020), Звенигородці (02.04.2020), Умані (23.04.2020).

Підприємцям розкажуть про планові та позапланові перевірки контролюючими органами, а саме Управлінням Держпраці та Головним управлінням Держпродспоживслужби у Черкаській області, права суб’єктів господарювання та контролюючих органів, які здійснюють ринковий нагляд, забезпечення прав споживачів, нагляд та контроль за додержанням законодавства про працю, відповідальність за невиконання вимог законодавства.

Наступний семінар відбудеться 5 березня 2020 року у м. Канів. Детальна інформацію про подію та реєстрація вже доступні за посиланням: https://u.to/2YZXFg

 

Автор статті