Сергій Овчаренко запропонував, як вирішити проблему з теплом у Смілі

imagesЯкнайшвидше порозумітися з НАК «Нафтогаз» порекомендував підприємству «Сміла Енергоінвест» заступник очільника області Сергій Овчаренко. Про це він сказав на нараді в Черкаській ОДА. Участь у ній узяли представники ПАТ «Черкасигаз», ТОВ «Сміла Енергоінвест» та профільного департаменту обладміністрації. Натомість представники міської влади Сміли на нараду не з’явилися.

ТОВ «Сміла Енергоінвест» є одним із теплопостачальних підприємств у Смілі. Воно завинило «Черкасигазу» понад 80 млн грн. Через борги той зупинив постачання газу до кількох котелень міста.

– Врегулювання «теплового» питання смілян обласна влада тримає на контролі, – наголосив заступник голови Черкаської ОДА Сергій Овчаренко. – Хоча воно повністю належить до компетенції міської влади, яка чомусь оминає належною увагою цю проблему. Ми доклали чимало зусиль, аби вся Сміла не залишилася без опалення. Проблеми ж були й із іншим теплопостачальним підприємством міста. Зараз тут відключені 6 котелень із 21 підприємства «Сміла Енергоінвест». У найкоротші терміни воно має провести перемовини і з міською владою, і з «Нафтогазом», аби щонайшвидше подати тепло в оселі людей. Здійснені підприємством «живі» платежі можуть пришвидшити вирішення питання відновлення подання газу в оселі містян. Вирішити проблему з необхідними платежами може й керівництво Сміли, авансувавши їх із місцевого бюджету.

Автор статті