Сергій Овчаренко: «Чиновницю ОДА не люстрували через декретну відпустку»

lustrasijaЗаступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Сергій Овчаренко прокоментував закиди громадської активістки Вікторії Феофілової стосовно «недолюстрованої» чиновниці ОДА Оксани Криницької.

– Оксану Криницьку було переведено на посаду першого заступника Департаменту агропромислового розвитку у серпні 2014 року. Через місяць вона пішла на лікарняний у зв’язку з вагітністю та пологами. А закон України «Про очищення влади» набув чинності у жовтні, – пояснив заступник голови – керівник апарату Черкаської ОДА Сергій Овчаренко. – Згідно з планом перевірок, затвердженим Кабінетом Міністрів України, відповідно до цього закону керівники структурних підрозділів місцевих адміністрацій мали проходити перевірку з березня 2015 року. А за місяць до цього чиновниця пішла у відпустку для догляду за дитиною, де й перебуває донині.

Як зауважив посадовець, Департамент агропромислового розвитку ОДА нещодавно реорганізували в управління, в результаті чого посаду першого заступника, яку обіймала чиновниця, ліквідували. Таким чином, Криницька перебуває у трудових відносинах з цим структурним підрозділом, проте не бере участі в управлінні державними справами.

– Як тільки вона вийде з декретної відпустки питання щодо її звільнення буде вирішено, – підсумував Сергій Миколайович.

Зазначимо, офіційну інформацію щодо посадових осіб кожного зі структурних підрозділів ОДА буде оновлено на офіційному порталі після остаточного їх реформування.

Автор статті