Серед переможців Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» – педагоги з Черкащини

1Задля підвищення престижності звання класного керівника, його ролі й статусу як компетентного педагога XXI століття, один раз на три роки проводиться Всеукраїнський конкурс «Класний керівник року». Він організований Міністерством освіти і науки України, Інститутом модернізації змісту освіти спільно з Інститутом проблем виховання Національної академії педагогічних наук України.

Цього року конкурс проводився у номінаціях: «Класний керівник 5-7 класів», «Класний керівник 8-9 класів», «Класний керівник 10-11 класів» у два етапи: відбірковий (заочно-дистанційний) та фінальний (очний).

До оргкомітету конкурсу надійшла 71 робота від класних керівників із 24 областей та м. Києва. Всі конкурсні матеріали розкривали актуальні проблеми, над якими працює сучасна школа щодо виховання громадянина України,  спроможного забезпечувати розвиток держави; уміння визначати основні стратегії національно-патріотичного виховання.

На відбірковому (заочно-дистанційному) етапі 3-го всеукраїнського туру конкурсу членами журі оцінювались матеріали учасника, розміщені на електронному ресурсі та тестування в режимі он-лайн і визначено 9 переможців (по 3 у кожній номінації).

2Відповідно до умов конкурсу на Всеукраїнському етапі були представлені роботи і переможців Черкаського обласного етапу, зокрема 3 особи. До фінального (очного) етапу, що відбувся  22 грудня в Міністерстві освіти і науки України, пройшло 2 педагоги, які за результатами посіли перші місця.

Так, у номінації «Класний керівник 5-7 класів» І місце здобула Тарасенко Зоя Віталіївна, класний керівник 7 класу Червонослобідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Черкаської районної ради. У Номінації «Класний керівник 10-11 класів» посіла І місце Бузенко Світлана Анатоліївна, класний керівник 11 класу Золотоніської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Золотоніської міської ради.

Серед переможців були і класні керівники з Миколаївщини, Харківщини, Вінниччини та ін. Усіх переможців конкурсу привітав та нагородив дипломами директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України Юрій Кононенко.

Переможці також отримали призи і подарунки від Торгівельної мережі «Фокстрот. Техніка для дому», Міжнародної громадської організації «Рада сімей України», Всеукраїнської благодійної організації «Український фонд «Благополуччя дітей», які співпрацюють із Міністерством та Інститутом модернізації змісту освіти, органами управління освіти та навчальними закладами щодо  виховання підростаючого покоління.

Автор статті