СБУ затримала наркоторгівця за пропозицію хабара співробітнику Служби

23772267_501228656922997_1457373743_nСпівробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою затримали на Черкащині наркоторгівця за пропозицію хабара працівнику Служби.

Правоохоронці виявили на території приватної будівлі в Уманському районі нарколабораторію та плантацію канабісу. Співробітники СБ України спільно з поліцією вилучили понад тисячу рослин марихуани, насіння та спеціальне обладнання для вирощування наркотичних рослин. За висновками експертів, на «чорному ринку» вартість вилученої партії наркотиків становить понад мільйон гривень.

Під час слідчо-оперативних дій наркоділок запропонував співробітнику спецслужби три тисячі доларів за вирішення питання про уникнення кримінальної відповідальності, про що офіцер відразу доповів керівництву.

Оперативники СБ України затримали зловмисника у кабінеті керівника Уманського міського відділу поліції під час спроби передати першу частину хабара у розмірі чотири тисячі гривень. Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України.

Тривають першочергові слідчі дії.

За інформацією СБУ

Автор статті