СБУ провела командно-штабне навчання на одному з військових об’єктів Черкащини

50914172_2032974143478798_4999283392139755520_nКоординаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Черкаській області провела планове командно-штабне навчання на одному з військових об’єктів підвищеної небезпеки. У навчаннях взяли участь регіональні підрозділи СБУ, Нацполіції, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Збройних Сил України, представники органів влади, інформує прес-група УСБУ у Черкаській області.

Метою тренувань стало підвищення рівня міжвідомчої взаємодії для попередження можливих терористичних та диверсійних загроз на території військової частини. Під час навчань учасники відпрацювали систему оповіщення, реагування та протидії можливим терористичним та диверсійним загрозам, евакуації населення. Також організатори оцінили ефективність сил і засобів для виконання першочергових завдань з протидії проявам тероризму.

За підсумками командно-штабного навчання, керівництво Координаційної групи надало представникам військових частин чіткі інструкції щодо дій при можливих терористичних та диверсійних загрозах, визначили стан захищеності і безпеки військового об’єкта.

Автор статті