САД: проїзд дорогами державного значення Черкащини забезпечений

Цієї ночі на автодорогах державного значення Черкаської області проводилися роботи із зимового утримання автодоріг. Упродовж ночі 13 січня та вдень 12 січня на території Черкаської області фіксувалася температура повітря від -1 до -3 градусів за Цельсієм, що стало передумовою утворення ожеледі на проїжджій частині автодоріг. Тож для забезпечення безпечного проїзду дорогами області проводилися роботи з усунення зимової слизькості.

Обробка дорожнього покриття протиожеледними матеріалами проводилась на небезпечних ділянках автодоріг: підйомах, спусках, мостах, поворотах. Впродовж ночі працювало 28 одиниць спецтехніки підрядних організацій, для обробки протиожеледними матеріалами доріг було використано понад 300 тонн піщано-соляної суміші.

Підрядні підприємства наразі працюють у посиленому режимі, цілодобово. Для оперативного реагування на будь-які випадки ускладнення руху на автодорогах державного значення, Службою автодоріг у Черкаській області здійснюється постійний моніторинг стану дорожнього покриття, у т.ч. за допомогою камер відеоспостереження, що встановлені на дорогах.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області нагадує, що під час роботи снігоприбиральної техніки, водії автомобілів мають забезпечити безперешкодний рух спецтехніки.

За інформацією Служби автомобільних доріг у Черкаській області

Автор статті